Vrije plaats 0 tot 3 jaar
Informatie
Hoi!
We stellen ons graag even aan jullie voor. Wij zijn 2 enthousiaste mama’s die reeds vele jaren geleden startten als onthaalmama.
Ondertussen bundelden we onze krachten en startten sinds 2019 met ‘Het Kleine Geluk’. Het bleek een succesverhaal.
Het is ons doel om je kindje te helpen opvoeden tot een zelfstandig en sociaal persoon, en dit op een aangename en uitdagende manier.
We leren hen met respect met elkaar om te gaan, we tonen hen de wonderlijke wereld, gaan met hen op ontdekkingstocht, prikkelen hun zintuigen, maken tijd om tot rust te komen en omringen hen vooral met heel veel liefde en geborgenheid.
Met jullie, ouders, willen wij een vertrouwensrelatie opbouwen met een goede verstandhouding en veel transparantie.
Onze prioriteit is om van Het Kleine Geluk een huis van en voor het kind te maken, waar jullie je veilig, vertrouwd en thuis voelen.
We kijken ernaar uit jullie te ontmoeten!
Lieve groetjes,
Evelien en Inès
Tarieven
De tarieven worden bepaald via het inkomen. Wij zijn aangesloten bij FERM, zij staan onder andere in voor de financiële kant van het verhaal.
Zo kunnen wij ons focussen op de zorg voor en de ontwikkeling van de kleintjes…
Meer info vind je via volgende link:
http://www.kindengezin.be/contact-en-help/vragen-over-mijn-kind-en-gezin/inkomenstarief/
Vakantieregeling
Ons verlof wordt telkens in oktober meegedeeld voor het ganse daaropvolgende jaar.